«Мови чисте джерело»

2018-02-21

Під такою назвою Тур’янською бібліотекою проведена літературна година з учнями 1-3 кл. (вчитель Железняк Т.М.).

Ведучі: Железняк Т.М., Соболь Даня, с/бібліотекар розповіли про те, що 21 лютого українці святкують День рідної мови: наша мова надзвичайно гарна й багата. Для кожного з нас вона найкраща у світі, бо це мова нашого народу, нашої землі. Тому треба любити рідну мову, шанувати і навчатися говорити нею вільно, гарно і правильно.

Діти читали вірші про мову, розгадували загадки, розтлумачували значення прислів’їв та приказок, брали участь в цікавих іграх: підшукували риму до віршів, розповідали смішинки, скоромовки, вірші-кмітливочки, слухали казочки української письменниці Зірки Мензатюк «Чарівні слова», про незвідані таємниці рідної мови.

Бібліотекар зробила огляд тематичної виставки «Барви рідного слова».