Європа та Україна - шляхи дружби та співпраці

2018-05-22

/Files/images/7фото а.jpg

Під такою назвою пройшов День інформації в ЦБ. Користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з інформаційним марафоном "Україна та Європа - політика сусідства", а також виставкою - пропозицією "Книга не має кордонів", з розділами: "Літературна мандрівка Європою" та "Літературним гурманам сучасна європейська проза".

На абонементі демонструвалася відеопрезентація "Європа багатолика: єдина, близька, велика" та був проведений бібліографічний огляд літератури "Україна - серце Європи".

Для старшокласників гімназії бібліотекарями ЦБ була проведена європейська година "Європа в середині кожного" та гра-подорож "Європа без кордонів". Адже саме молоді прагнуть більше дізнатися про світ, вивчати його, подорожувати, дізнатися більше про унікальні можливості країн Європи.

Здійснили подорож європейським континентом дві команди, які змагалися у конкурсах:

- "Віза";

- "Митниця";

- "Країни та столиці";

- "Європейський Союз";

- "Рекорди Європи";

- "Третій зайвий";

- "Літературний вояж".

Гра була цікавою, а відповіді - змістовними. Перемогла команда "Фортуна", за що отримала приз.

/Files/images/2фото а.jpg/Files/images/4фото а.jpg/Files/images/5фото а.jpg