Літо з книжкою

2018-06-14

/Files/images/IMG_5707.JPG

Реалізацію проекту «Літо. Діти. Книжка» дитяча бібліотека розпочала під девізом «У літечко веселе мудра книга нас веде». Ще наприкінці травня до бібліотеки на екскурсію завітали учні НВК. Діти познайомились зі структурними відділами бібліотеки, її можливостями у задоволенні інформаційних й читацьких потреб юних користувачів.

Для них та учнів молодших класів ЗОШ № 1 та № 2 пройшли бібліотечні уроки:

«Періодичні видання для молодших школярів»

«Читати – це круто!»

«Мої перші журнали»

«Про все цікаве на планеті читай в журналі і газеті»

«27 причин читати книгу»

«Бібліотека – інформаційний простір для дітей»

«Дружба з книгою – це свято» та інше.

Міжнародному дню захисту дітей приурочені три свята:

«Цей день на планеті хай щастям сіяє» (2) й «Дитинства пора чарівна», змістом яких були (окрім яскравих книжково-ілюстративних виставок):

- пізнавально-ігрові програми «Закон на сторожі дитинства», «Права знаю – обов’язки маю». «Яскрава, весела, щаслива, завзята дитинства планета моя», «Спіймай правило»;

- турніри правознавців «Наші права – щасливе дитинства»;

- тренінги правової культури «Права знаю – обов’язки маю», «Я родом із дитинства»;

- вікторини «Яке право порушено?», «А хто моє порушив право?»;

- голосне читання (з обговоренням) казки А.Костецького «Про сім неділь у тижні»;

- година казки «Мандрує Європою казка»;

- інтелектуальні ігри «Забави для кмітливих»;

- правові п’ятихвилинки «Вчимося бути громадянами»;

- огляди періодичних видань та нових надходжень літератури, та ін.

Завдяки нашим спонсорам Литвиненко І. С. – керівник Сновського бюро правової допомоги та Ткаченко Т.М. – провідний спеціаліст центру зайнятості свята пройшли жваво, весело, цікаво.

Під час 18ти колективних обмінів більше 430 дітей взяли для прочитання біля 850 книжок. Так що літні канікули з книжкою допоможуть дітям стати ще розумнішими.

/Files/images/IMG_5737.JPG/Files/images/IMG_5736.JPG/Files/images/IMG_5727.JPG