Зустрічали колег

2018-09-05

/Files/images/imgonline-com-ua-Osvetlenie-4tdbqRECBsI.jpg

На базі Сновської центральної бібліотеки відбувся обласний виїзний семінар директорів ЦБС та публічних бібліотек ОТГ «Трансформація бібліотек в умовах об’єднаних територіальних громад».

Учасників семінару запашним караваєм зустрічали господарі у В. Щимельській сільській бібліотеці-філії. У її щойно відремонтованій залі вони ознайомились з досвідом створення у бібліотеці зони відпочинку для дітей і для дорослих, проведення цікавих заходів, оформлення креативних виставок таких як «Книжкова аптека», поласуватись місцевими смаколиками.

У місті здійснили оглядову екскурсію Сновською бібліотекою для дітей та Сновською центральною бібліотекою. Мали змогу переглянути роботи майстрів Сновщини і видання центральної бібліотеки.

У семінарі взяли участь начальник відділу культурного розвитку, мистецтв, навчальних закладів та економічних питань департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Л.Г. Артюхова директор Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка І.М. Аліференко., директор Чернігівськї обласної бібліотеки для юнацтва М.О. Латамарчук, директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей Т.М. Клюй, заступник директора Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва О.Г. Костенко, секретар Сновської міської ради Н.В. Самойлова, начальник відділу культури і туризму Сновської міської ради Н.М. Добненко. Про роботу Сновської центральної бібліотеки в умовах ОТГ розповіла Н.П. Мокросноп, директор Сновської ЦБС.

Досвідом видання інформаційного вісника «Мринська громада» поділився бібліотекар Мринської ПБ – Х.Р. Джуламанов.

Про здобутки і проблеми в реорганізації ЦБС в ОТГ повідомили директор Городнянської ЦБС – Л.С. Детина, Козелецької ПБ – В.П. Білоусько, Менської ЦБС – І.В. Дудко.

Для учасників семінару була організована екскурсія до «Лісограду».

/Files/images/imgonline-com-ua-Osvetlenie-MjLPSaQBMM1d.jpg/Files/images/IMG_0824.JPG/Files/images/IMG_0880.JPG/Files/images/IMG_0904.JPG/Files/images/IMG_0897.JPG/Files/images/IMG_0919.JPG