СНІД – людство під загрозою!

2018-12-05

/Files/images/Снід гл 2.JPG

«Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч – не в моєму місті, не в моїй області, не в моїй країні...»

Цими словами розпочали бібліотекарі Сновської ЦБ актуальний діалог «Молодь проти СНІДу» зі старшокласниками Сновської гімназії до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Учні прослухали сумну статистику захворювання в Україні, області та у Сновському районі. Дізналися про особливості перебігу, клінічні прояви та стадії ВІЛ/СНІДу. Бібліотекарі підготували для учнів інформаційні пам`ятки-застереження «Не дай СНІДу шанс». Як підсумок проведена вправа-вікторина «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД».

На абонементі ЦБ діє виставка-попередження «СНІД: ворог непомітний, але смертельний».

/Files/images/Снід виставка.jpg