Мово рідна, слово рідне!

2020-02-21

Мово рідна, слово рідне! Під такою назвою у Тур`янській сільській бібліотеці з учнями 3-го класу була проведена літературна година. Бібліотекар розповіла дітям, що 21 лютого всі народи відзначають День рідної мови. Святкують його й українці. Наша мова надзвичайно гарна і багата. Для кожного з нас вона найкраща в світі. Бо це мова нашого народу, нашої землі.

Діти: Прокопчук Богдан, Степаненко Сергій, Чекиш Саша, Низковський Руслан, Роговенко Софія читали вірші про рідну мову, смішинки, скоромовки, вірші кмітливчики. Вчитель Железняк Т.М. провела цікаві мовознавчі ігри, діти розгадували загадки рідної мови.
Бібліотекар ознайомила дітей з книгою З. Мензатюк "Чарівні слова" про незвідані таємниці нашої мови та наголосила, що рідну мову потрібно шанувати і вчитися говорити нею вільно, гарно і правильно.