«Читай українське! Дивись українське! Пишайся українським!»

2020-09-11

/Files/images/11.jpg

Під такою назвою у Великощимельській бібліотеці відзначили дві події: день народження О. Довженка та День українського кіно. Невипадково склалося, що День українського кіно відзначається у вересні і майже співпадає з днем народження фундатора українського кінематографа.

На захід, додержуючись антиепідемічних умов, завітали учні 8 класу з класним керівником О. Шетюк та педагогом організатором А. Шетюк, які ознайомились з історією українського кіно та із цікавими фактами становлення вітчизняного кіномистецтва.

Бібліотекар розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях класика світового кінематографа та запросила гостей відвідати віртуальну екскурсію до літературно-меморіального музею ім. О.П. Довженка.

Також учасники залюбки переглянули найбільш вражаючі епізоди кіноповістей «Земля», «Зачарована Десна», «Україна в огні».

Наостанок діти переглянули топ-5 трейлерів українських кіноновинок.

/Files/images/13.jpg/Files/images/12.jpg