"Бібліотека, вчора, сьогодні, завтра..."

2020-11-11

сновська цбс

Нещодавно до Великощимельської бібліотеки завітали учні 8 класу на незвичайний бібліотечний урок, метою якого було зорієнтувати школярів в інформаційному просторі та ознайомити з найбільшими книгозбірнями світу.

Спочатку дітей запросили на віртуальну мандрівку сторінками сайту Сновської ЦБС, розповівши де та як знайти потрібну інформацію.

Також учні з цікавістю переглянули відеопрезентацію "Найдивовижніші бібліотеки світу", з якої дізналися про сучасні книгозбірні, які в наш час вражають своєю вишуканістю, перетворившись на культурні та туристичні об'єкти.

Сам захід пройшов у затишній атмосфері за чашечкою гарячого чаю, але всеж із дотриманням карантинних вимог.

Судячи по емоційному спілкуванню, присутні були у захваті від такого незвичного формату уроку.

Хочеться подякувати класному керівнику Шетюк О.В. та вчительці Шетюк А.А. за активну співпрацю з бібліотекою.